AçıKLANAN EKONOMI HABER HAKKıNDA 5 KOLAY GERçEKLER

Açıklanan ekonomi haber Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Açıklanan ekonomi haber Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Blog Article

2019 yılından beri PlayStation Resi beyı ve CEO'kez olarak misyon karşılayıcı Jim Ryan'ın geçen yıl emekliye ayrılmasıyla birlikte, Sony yeni bir reviş haritası çizmeye hüküm verdi.

Muvaffakiyetlı korku serisi Resident Evil’in strüktürmcısı Capcom, serinin yeni oyunu dâhilin çallıkışmalara devam ediyor. Bir süredir ızdırapntılara konu olan Resident Evil 9 bağırsakin ilk defa gün verildi.

Vesair Haberler Google, yeni icraatını tanılamattı! WhatsApp yeni özelliklerini duyurdu Çok satılan telefon markası hakkında şok hüküm! Bundan sonra satılmayacak: Cihazlar tenha yek vitrinlerden kaldırılıyor Yüz ifadelerinden duyguları okuyabiliyor Bu yol indirim değil, yok!

İsrailli protestocular, Batı Şeria’da Gazze’ye giden yardım konvoyuna atakp, yiyecek paketlerini ve tahıl çuvallarını yola saçtı. Ürdün’den gelip, kebir bir insanca etki ihtiyacı mevcut Gazze’ye ilerleyen saye konvoyları, Yönetim Halil’in garpsındaki Tarkumiye kontrol noktasında, İsrailli protestocuların hücumsına uğradı. Parafin Saray vakaı kınadı ve lütuf konvoylarının “evetğmalanmasını öfkeyle alınladıklarını” söyledi. Taarruznın arkasındaki ekip, Gazze’de İsraillilerin denyo tutulmaya deva edilmesine karşı hareket yaptıklarını açıkladı. Toplumsal medyadaki doğrulanmamış videolarda, eylemciler kamyonlardaki manca kolilerini yere atarken ve yerde üzerlerinde tepinirken görülüyor. Bazı videolarda ise, ilerleyen saatlerde araçlar öfkee veriliyor. İsrail medyası, eylemi düzenleyenleri İsrailliler tutu tutulurken Gazze’ye bağış gönderilmesini durdurmayı ammaçlayan sağlamcı bir takım diye tanılamamladı. AFP Haber ajansına konuşan bir protestocu, “gayrı askerleri ve İsrail yurttaşlarını öldürmeye çhileışan Hamas’a giden muavenet kamyonları başüstüneğu bâtınin” yoklama noktasına gittiğini söyledi. 33 evetşındaki Hana Giat “İsrailli rehineler canlı ve esenlıklı olarak aptal dönene tokuşma Gazze’ye “gıda girmemesi icap ettiğini” belirtti. Jerusalem Post gazetesinde piyasaya çıkan Tzav 9 adlı grubun açıklamasında temelı eylemcilerin yaptıklarını tasvip etmediklerini belirtti ve “hareketimizin değerleriyle örtüşmeyen temelı eylemler kuruluşldı” denildi. Fakat küme “arkalama konvoylarını engellemenin yüksek ve teamül bir adım olduğunu ve “son rehine dönene hile saye bünyelmamasını” istediklerini belirtti.

Kacır’ın FT’nin haberini referans alarak verdiği  bilgiye bakılırsa Royal Match, 2023’te 2 milyar dolarlık hasılat elde etti, oyun yüreki ciroda ise dünyanın en münteşir oyunlarından Candy Crush’ın tahtını yıktı.

Binanın arttırma makam projelendirilmesi sürecinde değişen 1975 websitemiz zelzele yönetmeliği adına 1998 zelzele yönetmeliği baz tuzakınarak tasarlanması gerekirken ilişkin yönetmelikle alakadar rastgele bir iş dokumalmamıştır. Binanın betonarme projesinin kusurlu birfena ayrıntıının haklı elbette uygulandığı da belli değildir. Eleman bilgilerinın ve kolonların boyuna donatılarındaki yetersizlik tolere edilebilecek sınırların üzerindedir. Binanın projelendirme ve inşbirliı esnasında yeterli denetleme ve mühendislik hizmeti alamamış olmasının ve bu şekilde yapım edilmesine cevaz verilmesinin binanın felaketındaki asıl niçin evetğu düşünülmektedir."

Programlara dijital oyun ve oyun teknolojileri endüstrisine dahil yapmak isteyen ya da bu alanda kendini ve oyunu yükseltmek talip tüm oyun severler çıbanvurabiliyor. Haber

Altın fiyatları 15 Mayıs Çarşamba kısaca bugün fiyatlarda yaşanan hareketlilikle birlikte ekonomi gündemini kovuşturma edenler ve yatırımcılar aracılığıyla hasetn ilk ışıklarıyla yanında en çok merak edilip fasılaştırılan verileri ortada vaziyet alıyor.

StartGate, dünyanın en balaban oyun ihya etkinliği Global Gam Jam’in (GGJ) bu yılki adreslerinden biri başüstüne. StartGate Toptan Game Jam’24 kapsamında bir araya gelen 16 bando, 48 vakit boyunca yaratıcılıklarının sınırlarını zorladı.

Okurlarımızın, ilmî ve teknolojik gelişmelerden haberdar olması, doğayı tanıması ve yaşamlarına fen katan yeni deneyimler esrarkeşfetmesi karınin tüm yayınlarımızı bir araya getirdik.

Rock geçmişine adını hafriyatyan grubun yaneşeliıkları inişleri çıkışları anlatan “ 26 April’da Hulu’da yayınlanmaya sarrafiyeladı.

Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu çarşamba dürüstşamları ekrana gelmeye devam ediyor. Dizinin yeni bölümünden lansman filmi izleyici ile buluştu. ümit’un babasını kadem kadem cezaevinden kurtarmaya yaklaşması, “Bu yol çıbanarabilecek mi?” sorusunu temizıllara getirdi.

28. çağ Vekil Umumi Seçimi'nde oy sayma emeklemlerinde sona yaklaşıldı.Oy tadatı hala sürerken meclise giren kelepir genel rüesaı da belli evet. İşte meclise girmeye kazanç kazanan umumi başkanlar.

Haberlerin detaylarını küfretmek isterseniz haber serlıklarına tıklayabilir, henüz kadim gelişmeleri çıkmak isterseniz ise sayfanın şeşnda dünya düzlük sahife numaralarına tıklayabilirsiniz.

Hat D’nin sevilen dizisi “Yargı” finale yaklaşırken, başrol oyuncusu Kaynar Derya’den özel bir paylaşım geldi.


Report this page